Výsledky jarních klasifikačních turnajů TJ Praga jsou na našich stránkách od roku 1999.

  propozice na rok 2018
  los a průběžné výsledky z roku 2018 a to samé na ChessResults
  kompletní výsledky z roku 2017
  kompletní výsledky z roku 2016
  kompletní výsledky z roku 2015
  kompletní výsledky z roku 2014
  kompletní výsledky z roku 2013 a to samé na ChessResults
  kompletní výsledky z roku 2012
  kompletní výsledky z roku 2011
  kompletní výsledky z roku 2010 partie z kandidátského turnaje zde - Co se souboru partií z KT týká, chybí zápis Ryšlink-Buksa(5) 0:1.
  kompletní výsledky z roku 2009
  kompletní výsledky z roku 2008
  kompletní výsledky z roku 2007
  kompletní výsledky z roku 2006
  kompletní výsledky z roku 2005
  kompletní výsledky z roku 2004
  kompletní výsledky z roku 2003
  kompletní výsledky z roku 2002
  kompletní výsledky z roku 2001
  kompletní výsledky z roku 2000
  kompletní výsledky z roku 1999
2016 skupina 1.A:
1.Brčák (Bechyně), 2.Nentvich (Vršovice), 3.Achylis (Loko), ... 7.Radics (Praga)
skupina 2.A:
1.Bartoň (Praga), 2.Šrámek (Praga), 3.Vykypěl (Pankrác)
skupina 2.B:
1.Růžička (DDM), 2.Gottlieb (Praga), 3.Vaško (Bohemians)
skupina 2.C:
1.Werner (DP)Hála (Praga), 2.Němeček (Praga), 3.Papírník (Praga)
skupina 3.A:
1.Jakuš (Mahrla), 2.Akerman (Praga), 3.Kulhavý (Praga)
skupina 3.B:
1.Herynek (Soběslav), 2.Trčka (Smíchov), 3.Štross (DDM), v této skupině jsme neměli žádného zástupce
2015 skupina 1.A:
1.Keprta (Bohemians), 2.Kolář (Dukla), 3.Šrámek (Praga)
skupina 2.A:
1.Hrubčík (Kbely), 2.Mahrla (Mahrla), 3.Hataš (Vršovice), 4.Papírník (Praga)
skupina 2.B:
1.Krumphanzl (LISA), 2.Joza (Praga), 3.Gottlieb (Praga)
skupina 2.C:
1.Hála (Praga), 2.Růžička (DDM P6), 3.Němeček (Praga)
skupina 3.A:
1.Jakuš (Mahrla), 2.Frajt (Praga), 3.Mareš (ERA)
skupina 3.B:
1.Vykypěl (Pankrác), 2.Šilhavý (USK), 3.Mlejnek (Kobylisy), v této skupině jsme neměli žádného zástupce
2014 skupina 1.A:
1.Zajíček (Vyšehrad), 2.Sochor (Bohemians), 3.Brčák (Bechyně), 4.Dvořák (Praga)
skupina 2.A:
1.Šilhavý (USK), 2.Kuchta (Praga), 3.Přívozník (Praga)
skupina 2.B:
1.Krumphanzl (LISA), 2.Veselý (Bohemians), 3.Hrnčíř (DDM P6), v této skupině jsme neměli žádného zástupce
skupina 2.C:
1.Istel (Praga), 2.Brádler (VŠFS), 3.Růžička (DDM P6)
skupina 3.A:
1.Krotký (Kbely), 2.Jakuš (Mahrla), 3.Frajt (Praga)
skupina 3.B:
1.May (Bohemians), 2.Veselský (Smíchov), 3.Švec (Benátky), v této skupině jsme neměli žádného zástupce
2013 skupina 1.A:
1.Šobotník (Bohemians), 2.Nový (Oáza), 3.Zajíček (Vyšehrad), ... 10.Ťoupal (Praga)
skupina 2.A:
1.Vašek (Bohemians), 2.Klimeš (Bohemians), 3.Slavík (Praga)
skupina 2.B:
1.Růžička (DDM P6), 2.Hroděj (Smíchov), 3.Mach (Bohemians), ... 5.Gottlieb (Praga)
skupina 3.A:
1.Korsa (Bohemians), 2.Krieger (Praga), 3.Trčka (Smíchov)
skupina 3.B:
1.Mihál (PORG), 2.Vokurka (PORG), 3.Krobot (Bohemians), ... 7.Frajt (Praga)
2012 skupina 1.A:
1.Keprta (Bohemians), 2.Zajíček (Vyšehrad), 3.Pravdík (Tábor), ... 10.Šrámek (Praga)
skupina 2.A:
1.Filipec (Pankrác), 2.Paulovič (Praga), 3.Bartoň (Praga)
skupina 2.B:
1.Novotný (Praga), 2.Dolejší (Praga), 3.Kadlec (Vyšehrad)
skupina 2.C:
1.Már (Říčany), 2.Hrnčíř (DDM P6), 3.Schmidt (St. mostů), 4.Hašpl (Praga)
skupina 3.A:
1.Blažek (H. Brod), 2.Jakuš (Mahrla), 3.Chmiel (DDM P6), 4.Kulhavý (Praga)
skupina 3.B:
1.Janota (Praga), 2.Vaško (Bohemians), 3.Zedník (Vršovice)
2011 skupina 1.A:
1.Sviták (Oáza), 2.Dungl (Postoupky), 3.Pravdík (Tábor), ... 5.Kylar (Praga)
skupina 2.A:
1.Paulovič (Praga), 2.Kolář (Dukla), 3.Papírník (Praga)
skupina 2.B:
1.Fica (DDM P6), 2.Kaláb (DDM P6), 3.Mach (Bohemians), ... ehm 12.Erneker (Praga)
skupina 2.C:
1.Dvořák (Praga), 2.Růžička (Kladno), 3.Zika (Teplárna)
skupina 2.D:
1.Nový (Vyšehrad), 2.Hrnčíř (DDM P6), 3.Janota (Praga)
skupina 3.A:
1.Volf (Odolena Voda), 2.Veselý (Praga), 3.Jakuš (Mahrla)
skupina 3.B:
1.Zavůrka (Sázava), 2.Trčka (Smíchov), 3.Jakuš (Mahrla), ... 5.Veselý (Praga)
2010 skupina KT:
1.Novák (Úholičky), 2.Jahoda (Dukla), 3.Hadžala (Žebrák), 4.Buksa (Praga)
skupina 1.A:
1.Pravdík (Tábor), 2.Klaus V. (PORG), 3.Müller (Heřm. Městec), 6.Bartoň (Praga)
skupina 2.A:
1.Istel (Praga), 2.Bečvář (Praga), 3.Slavík (Praga)
skupina 2.B:
1.Erneker (Praga), 2.Kaláb (DDM-P6), 3.Kostroun (Kobylisy)
skupina 3.A:
1.Ďurčat (Teplárna), 2.Joza (Mahrla), 3.Žurman (Praga)
skupina 3.B:
1.Hrnčíř (DDM P6), 2.Potůček (Praga), 3.Kalábová (DDM-P6)
2009 skupina 1.A:
1.Novák (Úholičky), 2.Sviták (Oáza), 3.Kříž (Kobylisy), 4.Šimeček (Praga)
skupina 2.A:
1.Paulovič (Mahrla), 2.Horák (Vyšehrad), 3.Kaprálek (Hloubětín), 4.Slavík (Praga)
skupina 2.B:
1.Hála (Praga), 2.Straka (Pankrác), 3.Dupač (Union)
skupina 3.A:
1.Staněk (Praga), 2.Dlouhý (Bohnice), 3.Žurman (Praga)
skupina 3.B:
1.Hataš (Bohnice), 2.Vaško (Bohemians), 3.Mach (Bohemians), ... 7.Galandák (Praga)
2008 skupina 1.A:
1.Novák (Úholičky), 2.Vrtal (Pankrác), 3.Havelka (Praga)
skupina 2.A:
1.Wass (Č.Baron), 2.Bartoň (Praga), 3.Kolář (DA Praha)
skupina 2.B:
1.Slavík (Praga), 2.Paulovič (Mahrla), 3.Růžička (Kladno)
skupina 3.A:
1.Dolejší (Praga), 2.Hála (Praga), 3.Veselý (Bohemians)
skupina 3.B:
1.Vaško (Bohemians), 2.Istel (Praga), 3.Šilhavý (USK)
skupina 3.C:
1.Zikmund (Kobylisy), 2.Šilhavý (USK), 3.Gericke (Mahrla), 4.Erneker (Praga)
2007 skupina 1.A:
1.Novák (Praga), 2.Šlechta (Vyšehrad), 3.Keprta (Bohemians)
skupina 2.A:
1.Straka (Pankrác), 2.Rylek (DDM P6), 3.Caha (Bohnice), 4.Bartoň (Praga)
skupina 3.A:
1.Grydil (Pankrác), 2.Vaško (Bohemians), 3.Černý (Viktoria), 4.Erneker (Praga)
skupina 3.B:
1.Zajak (Praga), 2.Košař (Alfa), 3.Brejcha (Kobylisy)
skupina 3.C:
1.Slavík (Praga), 2.Hamral (Union), 3.Novotný (Praga)
skupina 3.D:
1.Veselý (Praga), 2.Horáčková (Úholičky), 3.Žurman (Praga)
2006 skupina 1.A:
1.Erneker (Bohemians), 2.Hadžala (Praga), 3.Havrlík (Praga)
skupina 2.A:
1.Papírník (Praga), 2.Caha (Bohnice), 3.Votruba (Pankrác)
skupina 3.A:
1.Havelka (Praga), 2.Hamral (Union), 3.Zajak (Praga)
skupina 3.B:
1.Trčka (Smíchov), 2.Lošan (Vršovice), 3.Kmoníček (Pankrác), .. 6.Kobr (Praga)
skupina 3.C:
1.Erneker (Praga), 2.Krč (FIMA), 3.Sátra (Lokomotiva)
2005 skupina 1.A:
1.Šnour (Praga), 2.Keprta (Bohemians), 3.Rakouš (DDM-6)
skupina 2.A:
1.Růžička (Vyšehrad), 2.Rezek (Praga), 3.Barták (Vyšehrad)
skupina 2.B:
1.Smižanský (Alfa), 2.Vandas (Smíchov), 3.Hála (Praga)
skupina 3.A:
1.Mohr (Praga), 2.Strejček (Cheb), 3.Dejaurnac (Bohemians)
skupina 3.B:
1.Janota (Praga), 2.Frajt (Praga), 3.Turský (Hostivice), 4.Hašpl (Praga)
skupina 3.C:
1.Horák (Vyšehrad), 2.Kaláb (DDM-6), 3.Kučera (ASIX), 4.Žurman (Praga)
skupina 3.D:
1.Istel (Praga), 2.Ilgner (Praga), 3.Horák (Vyšehrad)
2004 skupina 1.A:
1.Novák (Praga), 2.Jahoda (DA Praha), 3.Šlechta (Vyšehrad)
skupina 2.A:
1.Kylar (Union), 2.Bednařík (Kostelec), 3.Hampel (Kobylisy), 4.Papírník (Praga)
skupina 3.A:
1.Vaško (Bohemians), 2.Strejček (Cheb), 3.Bainhofner (Smíchov), ... 10.Suchý (Praga)
skupina 3.B:
1.Hlavatý (Svádov), 2.Limberský (Smíchov), 3.Bensch (Žacléř), ... 6.Růžička V. (Praga)
skupina 3.C:
1.Vandas (Smíchov), 2.Trefil (DDM P6), 3.Janoušek (Lokomotiva), 4.Hašpl (Praga)
skupina 3.D:
1.Strakoš (Praga), 2.Barták (Vyšehrad), 3.Šimurda (Říčany)
skupina 3.E:
1.Istel (Praga), 2.Sochorová (Smíchov), 3.Ehlen (Praga)
2003 skupina 1.A:
1.Šimeček (Praga), 2.Jahoda (DA Praha), 3.Novák (Smíchov)
skupina 2.A:
1.Kaprálek (Hloubětín), 2.Šilhavý (USK), 3.Škába (Praga)
skupina 2.B:
1.Štěpánek (Vyšehrad), 2.Forman (Oáza), 3.Bednařík (Kostelec)
skupina 3.A:
1.Žurman (Praga), 2.Krieger (Praha), 3.Slavík (Praga)
skupina 3.B:
1.Rmoutil (Oáza), 2.Ehlen (Praga), 3.Šimurda (Říčany)
skupina 3.C:
1.Horák (Vyšehrad), 2.Frajt (Praga), 3.Novotný (Praga)
2002 skupina 1.A:
1.Jahoda (DA Praha), 2.Pergner (Praga), 3.Šnour (Praga)
skupina 2.A:
1.Malijevský (DA Praha), 2.Gottlieb (Pankrác), 3.Novák (Smíchov), ... 10.Sova (Praga)
skupina 3.A:
1.Rezek (Praga), 2.Košař (Alfa), 3.Hampel (Kobylisy)
skupina 4.A:
1.Vaško (Bohemians), 2.Istel (Praha), 3.Krieger (Praga)
skupina 5.A:
1.Forman (Kostelec), 2.Horák st. (Vyšehrad), 3.Horák ml. (Vyšehrad), ... 8.Levora (Praga)
2001 skupina 1.A:
1.Žamboch (Kralupy), 2.Rainer (Pankrác), 3.Jahoda (DA Praha), 4.Kůs (Praga)
skupina 2.A:
1.Macháček (Makabi), 2.Chalupa (Vyšehrad), 3.Keprta (Bohemians), ... 6.Škába (Praga)
skupina 3.A:
1.Böhm (Vyšehrad), 2.Pražák (Praga), 3.Kameník (Bohemians)
skupina 4.A:
1.Vaško (Bohemians), 2.Janota (Praha), 3.Ehlen (Bohemians)
skupina 5.A:
1.Peroutík (Praga), 2.Rezek (Praga), 3.Frajt (Praga)
2000 skupina 1.A:
1.Pergner (Praga), 2.Kyzlink (Praga), 3.Jahoda (DA Praha)
skupina 2.A:
1.Vevera (Bohemians), 2.Lysanov (Bohemians), 3.Beranová (Motorlet), ... 9.Pražák (Praga)
skupina 3.A:
1.Škába (Praga), 2.Keprta (Kunvald), 3.Kameník (Bohemians)
skupina 4.A:
1.Böhm Jan (Smíchov), 2.Kusák (Smíchov), 3.Böhm Tomáš (Smíchov), ... 7.Kuneš (Praga)
1999 skupina 1.A:
1.Borovský (Praga), 2.Bečvář (Oáza), 3.Kučera (DP Mládí)
skupina 1.B:
1.Šmíd (Bohemians), 2.Vevera (Bohemians), 3.Šilhavý (USK), ... 5.Pražák (Praga)
skupina 1.C:
1.Žurman (Praga), 2.Lazarevič (Bohemians), 3.Jakuš (Dvorský)