Jarní turnaj š.o. Praga (IV.-VI./2019)

(aktualizováno 8.6.2019)
+/-  kontumační výhra/prohra
skupina 1.A (Praga, Po 18:00)
Letos se hraje švýcarským systémem, výsledky hledejte na ChessResults.
skupina 2.A (Praga, Út 18:00), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. VILÍM Petr 1958 Bohemians 1624 II.   1 1 1 1 1 1 1 1 1 9.0 36.00 2
2. BENDA Jiří 1946 PRAGA 1668 II. 0   1 R R 1 0 1 1 1 6.0 21.00 10
3. MACH Jan 1975 Bohemians 1709 II. 0 0   R R 1 1 R 1 1 5.5 17.75 7
4. WERNER Roman 1962 ŠK DP Praha 1635 II. 0 R R   R 1 R 1 0 + 5.0 18.25 5
5. NĚMEČEK Jaroslav 1946 PRAGA 1642 II. 0 R R R   R R R 1 1 5.0 16.75 3
6. HRODĚJ Karel 1954 Smíchov 1667 I. 0 0 0 0 R   1 1 1 1 4.5 12.50 8
7. AKERMAN Jan 1954 PRAGA 1566 II. 0 1 0 R R 0   0 1 1 4.0 13.50 4
8. VAŠKO Pavel 1952 Bohemians 1548 II. 0 0 R 0 R 0 1   R + 3.5 10.50 1
9. JAKUŠ Lubomír 1939 Mahrla 1525 II. 0 0 0 1 0 0 0 R   1 2.5 6.75 6
10. SEDLÁČKOVÁ Janka 1944 ŠK Praha 4 1588 II. 0 0 0 - 0 0 0 - 0   0.0 0.00 9
skupina 2.B (Praga, St 18:00), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. AKERMAN Jan 1954 PRAGA 1566 II.   R 0 0 1 R 1 1 1   5.0 13.75 7
2. TRČKA Bohdan 1963 Smíchov 1575 II. R   R 1 R R 1 R     4.5 14.75 5
3. GOTTLIEB Miroslav 1929 PRAGA 1657 I. 1 R   . 1   1 R . 1 4.0 14.25 2
4. MÁCA Kamil 1976 PRAGA 1598 III. 1 0 .   1 R 1   .   3.5 12.50 6
5. SVOBODA Zdeněk 1946 Loko Praha 1651 II. 0 R 0 0   1 0 1 1   3.5 9.25 3
6. ŘEZANKA František 1939 PRAGA 1616 I. R R   R 0   0 1 R   3.0 9.50 8
7. JAKUŠ Lubomír 1939 Mahrla 1525 II. 0 0 0 0 1 1   0 R 1 2.5 7.50 1
8. HÁLA Slavoj 1929 PRAGA 1419 II. 0 R R   0 0 1   0   2.0 6.75 4
9. KULHAVÝ Boleslav 1959 PRAGA 1423 II. 0   . . 0 R R 1     2.0 4.75 10
10. JANOTA Jiří 1954 PRAGA 1512 II.     0       0       0.0 0.00 9
skupina 3.A (Praga, Čt 18:00), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. HUMHEJ Jan 1988 PRAGA 1393 III.   1 1 1 R 1 1 1 1 1 8.5 34.00 8
2. KOLEČKÁŘ Lukáš 2007 PRAGA 1250 III. 0   0 1 0 1 1 1 1 1 6.0 20.00 9
3. SENFT Antonín 2007 PRAGA 1280 III. 0 1   0 1 R 0 1 1 1 5.5 19.50 7
4. KOLEČKÁŘ Pavel 2003 PRAGA 1100 IV. 0 0 1   1 0 R 1 1 1 5.5 19.00 3
5. BÍKL Radek 1971 Radlice 1394 III. R 1 0 0   1 1 0 R 1 5.0 20.25 4
6. ČESAL Milan 1947 PRAGA ----- III. 0 0 R 1 0   R 1 R R 4.0 15.00 2
7. ĎURČAT Josef 1938 Teplárna 1355 II. 0 0 1 R 0 R   0 1 1 4.0 13.75 10
8. SOUKUPOVÁ Petra 1972 PRAGA 1145 III. 0 0 0 0 1 0 1   0 1 3.0 9.50 1
9. ŠEBEK Jiří 1949 PRAGA 1175 III. 0 0 0 0 R R 0 1   1 3.0 8.00 6
10. VÁVROVÁ Jiřina 1955 ŠK Praha 4 1112 IV. 0 0 0 0 0 R 0 0 0   0.5 2.00
skupina 3.B (Bohemians, Čt 17:45), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. BARTH Vít 1991 Bohemians 1307 III.   1 1 0 R 0 1 1 1 1 6.5 24.25 10
2. HRIVŇÁK Ladislav 1983 USK 1417 III. 0   0 1 R 1 1 1 1 1 6.5 23.25 2
3. HUBAL Luboš 1964 Bohemians 1520 III. 0 1   1 0 1 0 1 1 1 6.0 23.00 5
4. ŠTROSS František 1952 DDM P6 1461 II. 1 0 0   0 1 1 1 1 1 6.0 21.00 4
5. KOŠŤÁLEK Otakar 1936 Teplárna 1381 II. R R 1 1   0 R 0 1 1 5.5 22.00 6
6. ŠILHAVÝ Josef 1933 USK 1495 II. 1 0 0 0 1   R 1 1 1 5.5 19.00 1
7. MRÁZ Jaroslav 1992 USK 1519 III. 0 0 1 0 R R   0 1 1 4.0 13.00 8
8. FILIP Petr 1952 Kobylisy 1284 III. 0 0 0 0 1 0 1   R 1 3.5 10.25 9
9. JAREŠ Jaroslav 1953 Bohemians 1206 III. 0 0 0 0 0 0 0 R   1 1.5 1.75 3
10. VÁVROVÁ Jiřina 1955 ŠK Praha 4 1112 IV. 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0.0 0.00
Zpět na: TJ Praga