Výsledky soutěží družstev jsou na našich stránkách od sezóny 1998/99.


  kompletní výsledky v sezóně 2013/14
  kompletní výsledky v sezóně 2012/13
  kompletní výsledky v sezóně 2011/12
  kompletní výsledky v sezóně 2010/11
  kompletní výsledky v sezóně 2009/10
  kompletní výsledky v sezóně 2008/09
  kompletní výsledky v sezóně 2007/08
  kompletní výsledky v sezóně 2006/07
  kompletní výsledky v sezóně 2005/06
  kompletní výsledky v sezóně 2004/05
  kompletní výsledky v sezóně 2003/04
  kompletní výsledky v sezóně 2002/03
  kompletní výsledky v sezóně 2001/02
  kompletní výsledky v sezóně 2000/01
  kompletní výsledky v sezóně 1999/00
  kompletní výsledky v sezóně 1998/99

2014/15
  Naše účast v soutěži byla podobná jako v posledních letech:
Družstva “A” v přeboru se po zlepšení v 2.polovině soutěže s notnou dávkou štěstí zachránilo – 10.místo.
Družstvo “B” v 1.třídě po několika letech, kdy se se šťastně zachránilo, tento rok skončilo až na 11.místě a sestoupilo.
Družstva “C” a “D” ve 2.třídě bojovala celou soutěž o záchranu, nakonec obě družstva skončila na 9.místě. Milým překvapením to bylo hlavně pro družstvo “D”, které bylo ve skupině jasně nejslabší, ale dobrou docházkou a kolektivním pojetím překvapilo mnohá silnější družstva. Zbývající družstva “E” až “H” hrála ve 4 skupinách 3.třídy a trochu jsme před začátkem věřili, že by se mohl některému z nich podařit postup do 2.třídy. Bohužel nejsilnější družstvo “E” bylo ve vyrovnané skupině s několika silnými družstvy a nakonec skončilo na 3.místě, když prohrálo utkání s 2 prvními družstvy. Relativně dobře si vedlo družstvo “F”, které mělo ve skupině nesrovnatelně silnější družstva Kobylis a Radlic a bylo jasné, že budeme hrát jen o dobré umístění – “F” skončilo na 4.místě. Zbývající družstva “G” a ”H” byla sestavena obdobně jako v minulých letech, aby si zahráli i všichni ostatní hráči, kteří mají zájem hrát – výsledkem je 8. a 9.místo.
2013/14
  Naše účast v soutěži byla o něco lepší než poslední 2 roky:
  Družstva “A” v přeboru, “B” v 1.třídě se po zlepšení v 2.polovině soutěže zachránila – “A” skončilo 11., “B” dokonce 7. , ale obě družstva měla blíž ke spodku tabulky než k jeho čelu.
  Družstvo “C” ve 2.třídě po dobrém začátku mělo uprostřed sérii několika porážek, pak zase zlepšení – dokonce se v určitou chvíli ve vyrovnané skupině dalo při troše štěstí uvažovat i o postupu, nakonec “C” obsadilo 4.místo.
  Zbývající družstva “D” až “H” hrála ve 4 skupinách 3.třídy a trochu jsme před začátkem věřili, že by se mohl některému z nich podařit postup do 2.třídy. Bohužel nejsilnější družstvo “D” bylo ve vyrovnané skupině s několika silnými družstvy a nakonec skončilo na 5.místě, když prohrálo utkání s 3 prvními družstvy. Postup se ale podařil družstvu “E”, které zpočátku některá utkání vyhrálo těsně i s trochou štěstí a zbytečně prohrálo s družstvem Zora, ale pak vyhrálo všechna zbývající utkání a porazilo i silnější družstva ERA a Dukly – postup z 1.místa. Dobře si vedlo i družstvo “F”, které mělo ve skupině nesrovnatelně silnější družstva Kbel a Ery a bylo jasné, že budeme hrát jen o dobré umístění – “F” skončilo na 3.místě. Zbývající družstva “G” a ”H” byla sestavena obdobně jako v minulých letech, aby si zahráli i všichni ostatní hráči, kteří mají zájem hrát – výsledkem je 8. a 9.místo.
2012/13
  Nakonec se skoro zázrakem i přes problémy s docházkou některých hráčů základní sestavy zachránilo družstvo “A” v přeborové skupině – hlavně díky tomu, že letos postupovala z přeboru 2 družstva do 2.ligy a naopak ze 2.ligy sestoupilo jen 1 pražské družstvo, takže k záchraně stačilo na předposlední 11.místo 8 bodů.
  Postupy a sestupy z přeboru a ze 2.ligy pomohly i k záchraně družstva “B” v 1.třídě ve skupině 12, kde byly také problémy s docházkou některých hráčů – s pouhými 7 body s lepším skóre jsme obsadili 10.místo.
  Ze 2.tříd se nejlépe vedlo družstvu “C”, které obsadilo se 16 body 6.místo. Družstvu “D” chyběla k záchraně 1 remíza místo několika těsných porážek – družstvo skončilo s 9 body 11.místo. V družstvu “E” byly občas problémy s docházkou a některým hráčům se moc nedařilo, takže s pouhými 5 body skončilo poslední.
  Ve 3.třídě družstvu “F” chyběli v některých utkáních přední hráči základní sestavy a někdy i trochu štěstí – přesto jsme s 18 body nakonec obsadili 7.místo a patřili k lepším družstvům ve skupině. Družstvo “G” obsadilo se 13 body 8.místo. Obě poslední družstva byla sestavena, aby si zahráli v rámci možností všichni zájemci o hru.
2011/12
  Celkově před sezónou i během sezóny byl velký úbytek silnějších hráčů z důvodů nemocí, přestupů, skončení hostování a cizinců, neúčast hráčů střední generace - škola, pracovní povinnosti, práce mimo Prahu, atd., takže jen snaha o co nejmenší ztráty.
  Proto jsme odmítli účast ve 2.lize a družstvo "A" přihlásili do přeboru. Ostatní družstva jsme ale přihlásili do soutěží, které jsme v minulých sezónách uhráli, přestože po návrhu soupisek jsme věděli, že většina družstev bude celou soutěž bojovat jen o záchranu a některým se záchrana ani nepovede. Ale nechtěli jsme de facto "sestoupit" ještě před začátkem a mysleli jsme, že pro řadu našich hráčů budou partie se silnějšími soupeři cennou zkušeností - vždyť většina hráčů v turnajích jednotlivců má zájem hrát v silnějších skupinách.
- "A" (přebor 01) a "B" (1.třída 11) - oproti minulé sezóně největší úbytek kvalitních hráčů, společní hráči v sestavách obou družstev většinou nemohli chodit hrát 2krát týdně, navíc byly i souběhy utkání a tak jistá záchrana a umístění "A" na 7.místě a "B" na 8.místě odpovídá složení družstev. Více se čekat nedalo. (Pavel Háse: "Já osobně to čekal ještě horší, zejména B tým měl slabý start")
- Na družstvo "C" v 1.třídě 12 už ale dostatek kvalitních hráčů nezbylo a zázraky jako v minulých letech, kdy "papírově" nejslabší družstvo ve skupině se zachránilo, se letos nekonaly. Někdy chybělo k lepšímu výsledku i trochu štěstí.
- Na 4 družstva "D", "E", "F" a "G" ve 2.třídách také nezbylo dostatek kvalitních hráčů, jakých je třeba pro dobré umístění v této soutěži. Proto jsme si nedělali iluze, že bychom všechna 4 družstva ve 2.třídě zachránili nebo se dokonce některé pokusilo bojovat o postup. Nakonec se těsně zachránilo družstvo "E" a překvapivě družstvo "G", kterému se povedl začátek a konec soutěže. Družstvu "D" chybělo k lepším výsledkům trochu štěstí a družstvu "F" nevyšel závěr soutěže, kdy při špatné docházce některých hráčů ztrácelo body se stejně ohroženými družstvy.
- Poslední 2 družstva "H" a "I" hrála pro zábavu ve 3.třídě bez nějakých ambicí o umístění v horní polovině tabulek nebo dokonce o postup. Více se čekalo od družstva "H", které ve slabší skupině 31 vyhrálo jen 1.utkání a pak při špatné docházce 3 hráčů základní sestavy už do konce soutěže jen 2krát remizovalo a skončilo poslední. Naproti tomu družstvo "I" v silnější skupině 32 dokázalo potrápit i čelo tabulky a při troše štěstí v některých utkáních mohlo skončit i lépe než ve středu tabulky na 7.místě - družstvo ztratilo body zbytečnými remízami nebo těsnými prohrami při špatné formě některých hráčů základní sestavy (náhradníci v lepší formě hráli jen v některých utkáních).
  Celkově můžeme tuto sezónu označit jako přechodnou, v příští sezóně bychom měli hrát v soutěžích, kam patříme. I když i v příští sezóně, pokud nepřijde do oddílu několik silnějších hráčů nebo hostů, se nedají čekat nějaké lepší výsledky než letos a řada družstev bude stejně jako letos bojovat jen o záchranu.
2010/11
- Vzestupný trend pokračuje, ale pomaleji, než by si někteří představovali ... .
- Áčko: přebor byl letos vyrovnaný, i přes výkyvy, které se letos nevyhnuly žádnému družstvu nakonec 1.místo a postup družstva A do 2.ligy, kde jsme byli naposled v sezóně 2007/2008, s přehledem jsme porazili největší konkurenty.
- Béčko: po několika zbytečných ztrátách v průběhu soutěže nakonec skončilo na 2.místě a nezdařil se postup do přeboru.
- Céčko: letos bohužel nemělo dostatek štěstí jako v minulých letech a po špatné docházce a formě některých hráčů základní sestavy (i já jsem si výsledek na 1.desce představoval lepší ...) nakonec obsadilo 11.místo a sestoupilo do 2.třídy. V obou družstev B a C se výrazně projevila neúčast Zdenka Žáčka a Petra Žalského z důvodu jejich těžkého onemocnění.
- Déčko: podle předpokladů zahrálo svůj standard a opět skončilo v horní polovině tabulky v 1.třídě.
- Éčko a Efko: jako nováčkové ve 2.třídě po počátečních potížích s docházkou a špatnou formou některých hráčů se v průběhu soutěže rozehrála a obě skončila po zásluze v horní polovině tabulek (E bylo 5. a F dokonce 3.).
- 3.třídy: ostatní 4 družstva hrály ve 3.třídě: družstvo G hrálo celou soutěž na postup a přes ztráty na konci soutěže po zásluze postupuje z 2.místa do 2.třídy Družstvo H mělo asi nejhorší docházku základní sestavy ze všech našich družstev, která výrazně ovlivnila většinu utkání - přesto ale nakonec skončilo na 5.místě. V této skupině hrálo oproti loňsku posílené družstvo I, které svými výsledky hlavně ze začátku soutěže mile překvapilo a skončilo dokonce před papírově silnějším družstvem H na 4.místě. Družstvo J s velmi dobrou docházkou základní sestavy hrálo v rámci svých možností a skončilo rovněž uprostřed tabulky na 6.místě.
 Takže v souhrnu 2 postupy a 1 zbytečný sestup.< V příští sezóně bychom tedy měli mít A družstvo ve 2.lize, 2 družstva v 1.třídě, 4 družstva ve 2.třídě !!! a zbývající družstva ve 3.třídě.
2009/10
- Po třech slabších sezónách začínáme zase dobývat ztracené pozice.
- Áčko: Silně posílený tým nemohl mít jiný cíl, než postup zpátky do přeboru. Do not navíc hrála i slabší skupina 11, takže výsledkem bylo 100% s převálcováním většiny soupeřů. Gratulujeme několika hráčům k vyjímečným individuálním výkonům.
- Béčko: Dokonce i u béčka byl cíl postup, ale přeci jen bylo slabší než áčko a navíc jeho skupina 12 byla podstatně vyrovnanější. Soupeři z ČSOB se navíc letos docela scházeli a tak postupují oni, k čemuž jim gratulujeme. Náš tým pak skončil na solidním, ale nepostupovém druhém místě. Individuální výkon Dana Šelelja sám nestačil, ostatní se nějakým mdlým výkonům nevyyhnuli (včetně mého závěru ...)
- Céčko: Já to viděl spíše na boj o záchranu, ale nakonec jsme porážkou několika silných týmů usnadnili roli áčku a ještě sami skončili na překvapivém třetím místě skupiny 11.
- Déčko: Nakonec sice až devátí, což bylo možná trochu za očekáváním, ale ona ta skupina 12 byla opravdu silnější. Vzhledem k několika slabším týmům na spodku tabulky však bezproblémová záchrana a to je hlavní.
- 3.třídy: Zbývající družstva měla za úkol vybojovat nejméně jednu druhou třídu, nakonec své skupiny vyhrály Éčko S Efkem a postupují. A moc nechybělo k postupu ani týmům G a H, která skončila na druhých místech a nepostupují jen zásluhou horšího hodnocení mezi týmy z druhých míst. Ostatní týmy skládáme jen pro zahrání "tichých našeho klubu", Jéčko udělalo 50%, což stačilo na pěkné čtvrté místo ve skupině 31 a letos nejslabší Íčko skončilo ve skupině 32 předposlední.
2008/9
- Slabá sezóna, komplikovaná úmrtím dlouholeté opory Aloise Zedka a menší aktivitou několika dalších hráčů.
- Áčko: Deváté místo v přeboru znamená sestup do 1.třídy, když letos ze 2.ligy spadlo příliš mnoho pražských týmů a dominový efekt se hned projevil.
- Béčko: Na více, jak klidný střed v tabulce skupiny 11 to nebylo, nakonec šesté místo.
- Céčko: Karlínská parta již také není co bývala, nakonec poklidná záchrana a třetí místo ve skupině 12.
- Déčko: Jediná trochu potěšující zpráva. Tohle naprosto odepisované družstvo se nakonec zásluhou nadstandartních individuálních výkonů několika hráčů se štěstím udrželo, osmé místo.
- 3.třídy: Ne, že by se s nějakými tými nechtělo postoupit do druhé třídy, ale letos na to žádný z týmů neměl. Nejlépe Efko na čtvrtém místě ve skupině 31.
2007/8
- Pád pokračuje! Ale pokud si vzpomínám, tak jsme na tom v minulosti byli i hůře, například áčko si párkrát zahrálo i v 1.třídě, takže slovy nejmenovaného Hurvínka: "Zdroje jsou!" - ještě jedno takové období si můžeme dovolit a soupeři nás za rozdávání bodů budou mít rádi, i zde se jistá podobnost nabízí.
- Hodnocení oddílu zní takto: "Bohužel pokračoval náš "sestup ze slávy" obdobně jako v předchozí sezóně 2006/2007. Zatímco v družstvech jiných oddílů se situace a tím i výsledky zlepšovaly nebo aspoň zůstaly na stejné úrovni, v našem oddíle došlo k dalšímu úbytku kvalitních hráčů (přestupy, přerušení činnosti ze zdravotních nebo pracovních a osobních důvodů). Tomu pak odpovídalo složení našich soupisek. Ačkoliv jsme neobsadili jako náhradníci nabízené nebo uhrané soutěže z minulé sezóny ("B" družstvo ve 2.lize, "C" a "D" v přeborové skupině 01 a "E" v 1.třídě) a tato družstva jsme přihlásili o soutěž níže (de facto jsme sestoupili už před zahájením soutěže !), přesto při prohlídce soupisek našich soupeřů bylo vidět, že řada našich družstev bude po celou soutěž bojovat jen o záchranu. Když se k tomu v některých našich družstvech přidala i špatná docházka ("A", "B", částečně i "C") a někdy i špatná forma některých hráčů (zdravotní potíže stárnoucího kádru, pracovně přetížená střední generace nebo nechuť hrát, ačkoliv při tvorbě soupisek hrát chtěli) nebo trochu chybějícího štěstí v některých utkáních, ale hlavně převaha soupeře v řadě utkání (rozdíl průměrného ELO nastoupených mnohdy o 100 i více, na jednotlivých šachovnicích i více), tak se výsledky bohužel dostavily ještě horší, než jsme očekávali. V podstatě se udržela obě družstva "C" a "D" v 1.třídě a ostatní 4 družstva od ligy až po 2.třídu sestoupila. I ve 3.třídách (po letech jen 3 skupiny) byla řada družstev nad naše síly a možnosti, takže se nedalo pomýšlet na postup a případnou náhradu sestupujících ze 2.třídy. Např. ve skupině 33 bylo družstvo Pankráce a Mahrly mající hráče s ELO přes 2000 !? a další družstva disponovala podstatně silnějšími hráči ..."
- Áčko: Potíže jsem čekal už před startem. Navíc žádný z hráčů neměl nějakou supersezónu, od většiny hráčů buď odhadovaný standart, nebo horší. Výsledkem jsou pouhé čtyři remízy, s trochou štěstí se třeba dalo něco vyhrát, ale na záchranu by to stejně nestačilo. A tak se na 2.ligu můžeme chodit dívat, nebo jí občas pískat. Co se nejbližší budoucnosti týká, vidím to černě.
- Béčko: Hodně zápasů s nekompletní sestavou, hlavně v první polovině soutěže, potíže se záchranou by přitom byly i při plné docházce. Jediná remíza s DDM (kteří pak museli kvůli vlastní záchraně fandit finišující Viktorce ve 2.lize). Pár statečných výkonů, kdy třeba družstvo ve čtyřech "skoro" remizovalo, jinak tragika. Mě osobně poněkud vadil hrací den a nemožnost přípravy, kvůli té nestabilní sestavě - Caesarovo "Raději první v provincii, než druhý v Římě" má něco do sebe, pak se alespoň pravidelně střídají barvy a soupeř na případnou přípravu se také většinou trefí.
- Céčko: Na záchranu stačilo občas zabrat a to se podařilo, ale žádná sláva ani tady.
- Déčko: Zde nakonec poklidný střed, ale směrem dolů to je podle zápasových bodů mnohem blíž. První dvě desky to držely a zbytek týmu to nezkazil.
2.třídy: obě družstva sestupují, efko se ale drželo překvapivě dobře.
3.třídy: zde se letos s nějakou hrou na postup nepočítalo a také nejlepší géčko skončilo šesté. Jediným kladem je, že kontumací zde bylo přeci jen méně.
2006/07
- Asi jsme se v předchozích sezónách dostali poněkud výše, než na co máme hráčský kádr. Hráči také stárnou a na přínos obnovení mládežnického družstva je ještě příliš brzy, snad se to projeví později. Výsledkem je sestup jednoho družstva z ligy, jednoho z přeboru a ztráta dvou, v minulých letech pracně vybojovaných 2.tříd.
- Áčko nechci příliš hodnotit, určitě mělo na víc, než jen pohodlnou záchranu. Ale dva týmy v jedné soutěži, zvlášť takhle vysoko, se vždy brzdí navzájem. Chyběla hlavně silná lavička a právě to stárnutí hráčů je zde také znát. A také se jim dařilo prohrávat s konkurenty béčka, proto nakonec skončilo tak vzadu.
- Béčko - Pomoc, paluba příliš přeplněna přehánějícími příznivci piva. Panoptikální posily, prd platné. Partie po pitce, pár pochybení - prásk, problém. Přeleželé pako pod Palcátem, prapor pryč! Ponořování. Potopeni, příště pouze pražský plebs, přebor. (21.4.2008 - nakonec jsem to po nějakých urgencích z oddílu po roce zkrátil, pokud by někoho ještě dnes zajímalo původní znění, ať se podívá do zdrojového kódu stránky)
- Céčko - doplatilo na dva týmy v lize a z něj vyplývající nedostatek hráčů, hlavně náhradníků. Jasný sestup, jen pěkná výhra s Mahrlou v šesti proti sedmi, když ta ještě měla Medunu na první desce.
- Déčko - "Karlínská" parta se držela a nakonec se štěstím udržela. Ale také by potřebovali trochu doplnit, příště nemusí mít takovou kliku.
- Éčko - Jedno z mála neproblémových družstev, na postup to však nebylo ani náhodou. Spíše uhráli více, než se čekalo. S trochou smůly mohli skončit také na úplně jiném okraji tabulky.
- 2.třídy - Hned tři družstva, to bylo více, než se dalo utáhnout. Tady hlavně bylo znát, že hráči nemládnou. Dva sestupy.
- 3.třídy - Vzhledem k počtu družstev o třídu výš se o tradičním funkcionářském hesle "alespoň jedno družstvo nahoru" tentokrát nemluvilo. Škoda, Íčko šanci asi mělo a mohlo nahradit jednoho z těch padlých.  
2005/06
  Sezóna, která celkem splnila očekávání. Áčko se ve 2.lize udrželo, i když nakonec muselo bojovat o záchranu do posledního kola. Béčko sestoupilo ze 2.ligy, ale podle mého názoru vybojovalo dost bodů, na to, v jaké sestavě se scházelo. Céčko využilo faktu, že z pražského přeboru postupují letos dva týmy a nahradí ve 2.lize sestoupivší B tým. Snad se ta druholigová sestava povede příště lépe. Déčko vyhrálo svou skupinu 1.třídy a postupuje do přeboru. Éčko uhrálo ve své skupině 1.třídy 5.místo, což zhruba odpovídá, i když možná někdo čekal více. Efko se v pohodě udrželo ve 2.třídě. Tradiční pragovácký hit, postup nějakého družstva ze 3.třídy se tentokráte povedl. Jednak proto, že ve skupinách nebyly tentokrát nově poskládané silné týmy, jako dříve ASIX, Chvojkovice a další, možná i proto, že se o tom před sezónou zase tolik nemluvilo. A postupují hned dvě družstva, H a I. A Géčku chybělo jen skóre. Se ctí, ve středu tabulky, obstály také týmy J a K, které máme především pro to, aby mohl hrát opravdu každý, kdo má zájem. V příštím ročníku bychom tedy měli mít dvě družstva ve druhé lize, dvě v přeboru, jedno v první třídě a tři ve druhé. V nejnižší, třetí třídě pak bude, u nás tradičně, hrát tolik družstev, aby mohl nastupovat každý, kdo bude mít zájem. I když nás trochu limituje kapacita klubovny.  
2004/05
  Opět docela úspěšná sezóna. Sloučením s Teslou Karlín jsme dostali možnost hrát opět druhou ligu, úkolem značně posíleného áčka v premiérové sezóně bylo především bezproblémové udržení v soutěži a ten splnilo, když skončilo nakonec čtvrté. Nebýt slabšího závěru, mohlo to být i lepší. Béčku se podařilo vyhrát přeborovou skupinu a tak budeme mít v ligových soutěžích opět dvě družstva, po šesti letech. Céčko a déčko v první třídě měly jasný cíl, alespoň jeden postup a splnilo ho, přes úpornou snahu vyšehradských soupeřů, déčko. Tým C, složený téměř celý z bývalých hráčů Karlína, nestačil na Oázu a skončil druhý, když zpočátku poněkud vázla domluva s jinými kapitány družstev, hrajícími ve stejných termínech - musí se u nás ještě aklimatizovat ... . Éčko bylo ve druhé třídě dlouho ohrožené sestupem, ale nakonec zabralo a skončilo osmé, družstvo F dokonce svou skupinu vyhrálo a nahradí tak déčko o skupinu výš. Zbývající čtyři družstva ve třetích třídách se měla pokusit alespoň o jeden postup, ale nakonec se jim to nepodařilo. Géčko nestačilo na ABC a Hloubětín, skončilo třetí. Háčko bylo za bezkonkurenčními Chvojkovicemi druhé a jen jeden bod chyběl k postupu z druhého místa. Zbývající dva nejslabší týmy se držely rovněž se ctí, íčko páté a jéčko sedmé. V příštím ročníku bychom tedy měli mít dvě družstva ve druhé lize, jedno v přeboru, dvě v první třídě a jedno ve druhé. V nejnižší, třetí třídě pak bude, u nás tradičně, hrát tolik družstev, aby mohl nastupovat každý, kdo bude mít zájem.  
2003/04
  Podařilo se ještě trochu vylepšit výsledky z minulé sezóny. Áčko mělo za cíl udržení v přeboru a to se mu nakonec povedlo, skončilo deváté (ze 13 družstev). Více se čekat nedalo a chtělo by to nahoře trochu posílit, nemá-li se pendlovat mezi přeborem a 1.třídou, letos pomohla i špatná docházka Vyšehradu. Béčko si jako nováček v 1.třídě vedlo nejlépe. Skromný cíl udržení nakonec bohatě překročilo, protože až do posledního kola si udržovalo šanci na postup a nakonec skončilo třetí. Céčko nakonec hrálo jako náhradník přeci jen 2.třídu, s cílem udržení a skončilo šesté, také trochu výše, než se čekalo. Potvrzuje se. že postoupit do 2.třídy je v Praze těžší, než se tam udržet, protože o soutěž níže se obvykle nějaké družstvo posílí a postupuje jen jeden, zatímco ve 2.třídě se obvykle nějaká družstva v krizi najdou. Zbývající družstva hrála v nejnižší, 3.třídě, opět s cílem protlačit ještě jedno o soutěž výš. Déčko nakonec skončilo čtvrté, s odstupem za trojicí na čele, což zhruba odpovídá možnostem. Postupový cíl splnilo Éčko, když porazilo hlavního konkurenta Zoru a napravilo tak zakolísání proti týmům ze středu tabulky. Ve stejné skupině hrálo i Géčko a závěrečné čtvrté místo je pro něj velmi pěkné. Efko, podobně jako G postavené s tím, aby si všichni zahráli, si vedlo také dobře a ve své skupině skončilo čtvrté.  
2002/03
  Zlepšená docházka i lepší výkonnost některých hráčů byly příčinou nejlepšího výsledku po čtyřech letech. Družstvo A splnilo cíl vrátit se do dvou letech do divize, když ve své skupině vyhrálo všechny zápasy, byť někdy se štěstím. Rovněž družstvo B, u kterého jsme doufali v možnost postupu, zvítězilo ve své skupině a postupuje do 1.třídy. Zbývající čtyři družstva hrála ve třetí, nejnižší třídě, s určitou nadějí, že by jedno mohlo postoupit do druhé třídy. Zde se nakonec postoupit nepodařilo, v jednom případě to zavinil těžký los, ve druhém pak selhání v klíčovém zápase. Družstvo C skončilo druhé, jelikož tým Pankráce D byl zcela bezkonkurenční a vyhrál s přehledem všechny zápasy. Překvapivě dlouho si postupovou šanci drželo družstvo E, které ovšem v závěru jasně prohrálo s největším konkurentem a nakonec skončilo také druhé. Déčko pak skočilo se ctí sedmé a Efko desáté.