Co je nového?

  Stránky TJ Praga s odkazy na jiné oddíly jsou na www.tjpraga.cz.     šachový oddíl Praga je i na Facebooku

  Stále přijímáme nové členy, Stále přijímáme nové členy, více na stránce organizace.

  Přes zvýšení příspěvků na PŠS zůstávají příspěvky pro rok 2019 ve stejné výši .... Mělo by se stále jednat o jedny z nejlevnějších v Praze.
  1100Kč pro dospělé (nar. 1954-2000)
  700Kč pro mládež a důchodce (mládež ročník 2001 a mladší; senioři ročník 1953 a starší)
  Protože je nutné provést registrace všech hráčů na ŠS ČR nejpozději 1.března, žádám všechny hráče v rámci možností o zaplacení členských příspěvků na rok 2019 v průběhu soutěže družstev nejpozději do konce února. V případě, že chcete přerušit činnost v našem oddíle, oznamte to předsedovi nebo jednateli oddílu.   Ing. Miroslav Krieger

  3.1.2019 - Brzy začne soutěž družstev. Kalendář a soupisky našich družstev jsou zde. A také všem členům i příznivcům přejeme vše nejlepší v novém roce.

  3.12.2018 - Skončil podzimní turnaj. Výsledky zde a také na chess-results.

  1.10.2018 - Aktualizován oddílový žebříček, ELO FIDE k 1.9.2018, ELO CZ k 5.9.2018 - zde.

  11.6.2018 - Končí další ročník našich jarních turnajů. Tabulky průběhu turnajů jsou na Chess-results, propojené tak, že nahoře jsou linky na jednotlivé skupiny. Nebo naše verze tabulek zde. Propozice jsou zde.

  10.4.2018 - Je dohrána soutěž družstev. Žádné postupy, ani sestupy. Kalendář našich družstev a soupisky v *.xls pro Excel a kompaktibilní programy zde. Jsou hned tři místa, kde se dají sledovat výsledky.
Chess Results Zde je problémem, pokud v soutěži došlo ke změně výsledku, takže výsledek utkání nesouhlasí se součtem výsledků šachovnic. Pak zde kromě tabulky a losu není vidět nic.
Stará databáze Tady je zase problém s kontumacemi, zobrazují se jako hrané partie a dokonce jsou zobrazovány ve výpočtu pohybů ELO. Pokud vedoucí skupiny zapomene převést kódování na starší ANSI, vidíte špatné české znaky.
Nová databáze Zkušební provoz, chyby tu nemám ještě zmapované, jen pokud tam vedoucí skupiny vloží výsledky ve starší verzi kódování, rozhází to české znaky...

  9.10.2015 - Nabízíme tréninky v naší klubovně, trenérem je Luboš Přívozník, kontakty zde.

 

  Zde můžete poslat zprávu autorovi tohoto webu:
Odesilatel:    
Text:  
 

 

 
Nástroje pro tento web:
ikona Notepad - link na Microsoft ikona MSIE - link na Microsoft ikona Malování - link na Microsoft ikona DeKnop - link na domovský web ikona Paint Shop Pro - link na domovský web ikona 602 Photo - link na domovský web ikona ColorCop - link na domovský web ikona AA Scripter - link na domovský web ikona Fritz 7 - link na domovský web ikona ChessPad - link domovský web