Výsledky přeborů oddílu jsou na našich stránkách od roku 1999.

  propozice otevřeného přeboru oddílu 2018 Š.O.Praga
  los a průběžné výsledky z roku 2018
  kompletní výsledky z roku 2017
  kompletní výsledky z roku 2016
  kompletní výsledky z roku 2015, partie skupiny 1.A (15.10)
  kompletní výsledky z roku 2014
  kompletní výsledky z roku 2013
  kompletní výsledky z roku 2012  partie z kandidátského turnaje zde (kandidátský turnaj je i na Chess Results, skupina 1.A je tamtéž).
  kompletní výsledky z roku 2011  partie z kandidátského turnaje zde (kandidátský turnaj je i na Chess Results).
  kompletní výsledky z roku 2010  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2009  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2008  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2007  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2006  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2005  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2004  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2003  partie z kandidátského turnaje zde
  kompletní výsledky z roku 2002
  kompletní výsledky z roku 2001
  kompletní výsledky z roku 2000
  kompletní výsledky z roku 1999
2014   1.A: 1.Bohumil Šimeček (Loko), 2.Jan Holub (Loko), 3.Pavel Pták (Písek), ... 11.Milan Paulovič (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2014, gratulujeme.
  1.B: 1.Jiří Šrámek (Praga), 2.Jiří Korsa (Bohemians), 2, 3.Jan Pokorný (Oáza)
  2.A: 1.Zbyněk Dolejší (Praga), 2.Josef Chaloupka (Praga), 3.Jiří Kuchta (Praga)
  2.B: 1.Vlastimil Krumphanzl (LISA), 2.Roman Werner (Holdia), 3.Miroslav Hladký (LISA), ... 5.Miroslav Gottlieb (Praga)
  3.A: 1.Radek Lavrinčík (PORG), 2.Jaromír Žurman (Praga), 3.František Hašpl (Praga)
  3.B: 1.Pavel Vaško (Bohemians), 2.Josef Šilhavý (USK), 3.Miroslav Kudrna (Vyšehrad), ... 6.Jiří Janota (Praga)
2013   1.A: 1.Petr Šobotník (Bohemians), 2.Dan Kolář (Dukla), 3.Milan Březovský (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2013, gratulujeme.
  2.A: 1.Vladimír Krňák (Č.Baron), 2.Jiří Šrámek (Praga), 3.Robert Radics (Praga)
  2.B: 1.Miroslav Blažek (Praha4), 2.Jan Vítek (Praga), 3.Jan Mach (Bohemians)
  3.A: 1.Jaromír Žurman (Praga), 2.Pavel Gregor (Praga), 3.Josef Šilhavý (USK)
  3.B: 1.Josef Šilhavý (USK), 2.Jaroslav Svoboda (PORG), 3.Jan Krobot (Bohemians), v této skupině jsme neměli ani jednoho svého hráče
2012   KT: 1.Milan Koyš (Kostelec), 2.Vojtěch Rut (Vyšehrad), 3.Pavel Háse (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2012, gratulujeme.
  1.A: 1.Alois Dvořák (Praga), 2.Milan Adámek (Hlinsko), 3.Jindřich Tvrdý (Pankrác)
  2.A: 1.Václav Kožený (Pankrác), 2.Martin Hála (Praga), 3.Petr Slavík (Praga)
  2.B: 1.Miroslav Blažek (Radlice), 2.Vladimír Brádler (Trutnov), 3.Veronika Macková (Smíchov), ... 5.Jiří Kuchta (Praga)
  3.A: 1.Jaroslav Svoboda (PORG), 2.Miroslav Krieger (Praga), 3.Tomáš Frajt (Praga)
  3.B: 1.Roman Werner (Holdia DP), 2.David May (Bohemians), 3.Tomáš Frajt (Praga)
2011   KT: 1.Jiří Procházka (Počátky), 2.Kamil Pravdík (Tábor), 3.Jindřich Novák (Č.Baron), ... 9.Pavel Háse (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2011, gratulujeme.
  1.A: 1.Pavel Padevět (Praga), 2.Pavel Havrlík (Žamberk), 3.Josef Ťoupal (Praga)
  2.A: 1.Martin Chaloupka (Litoměřice), 2.Petr Šobotník (Bohemians), 3.Milan Papírník (Praga)
  2.B: 1.Oldřich Hataš (Vršovice), 2.František Hrnčíř (DDM P6), 3.Jan Mach (Bohemians), ... 11.Jiří Veselý (Praga)
  2.C: 1.Čestmír Hamral (Union), 2.Jan Veselský (Smíchov), 3.Blahomír Brejcha (Kobylisy), ... 5.Zbyněk Dolejší (Praga)
  3.A: 1.Jiří Kopal (Praga), 2.Miroslav Krieger (Praga), 3.Tomáš Joza (Praga)
  3.B: 1.Jan Doležel (Bohnice), 2.David May (Bohemians), 3.Vladimír Kobr (Praga)
2010   KT: 1.Ondřej Matras (Bohnice), 2.Jan Soural (Pankrác), 3.Akaki Sharashenidze (Třinec), 4.Pavel Háse (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2010, gratulujeme.
  1.A: 1.Jiří Šrámek (Praga), 2.David Sviták (Oáza), 3.Stanislav Keprta (Bohemians)
  2.A: 1.Václav Staněk (Dukla), 2.Eduard Kottek (St. mostů), 3.Lukáš Vonderka (Vlašim), 4.Robert Radics (Praga)
  2.B: 1.Josef Šilhavý (USK), 2.Petr Potůček (Praga), 3.Roman Werner (Holdia)
  2.C: 1.Václav Zika (Teplárna), 2.Jan Vítek (Újezd), 3.Čestmír Hamral (Union), 4.Zbyněk Dolejší (Praga)
  3.A: 1.Jan Ďurčat (Teplárna), 2.Jan Zikmund (Kladno), 3.Boleslav Kulhavý (Praga)
  3.B: 1.Eduard Bažo (Praga), 2.Vladimír Kobr (Praga), 3.Jiří Janota (Praga)
2009   KT: 1.Ondřej Matras (Bohnice), 2.Jindřich Korsa (Bohemians), 3.Bohumil Šimeček (Vršovice), ... 5.Jiří Gregor (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2009, gratulujeme.
  1.A: 1.Jindřich Novák (Úholičky), 2.Carlos Moreno (Praga), 3.Stanislav Keprta (Bohemians)
  2.A: 1.Jiří Šrámek (Praga), 2.Jan Kučera (LISA), 3.Václav Dupač (Union)
  2.B: 1.Pavel Bečvář (Praga), 2.Oldřich Istel (Praga), 3.Vladimír Brádler (Trutnov)
  3.A: 1.Lubomír Jakuš (Mahrla), 2.Miroslav Krieger (Praga), 3.Jiří Kulhavý (Praga)
  3.B: 1.Jan Mach (Bohemians), 2.Pavel Vaško (Bohemians), 3.Jiří Veselý (Praga)
2008   KT: 1.Konstantin Zanikov (Smíchov), 2.Martin Vaculík (Nový Bor), 3.Jan Soural (Pankrác), 4.Dalibor Procházka (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2008, gratulujeme.
  1.A: 1.Roman Pospěch (Říčany), 2.Karel Zajíček (Vyšehrad), 3.Josef Ťoupal (Praga)
  2.A: 1.Vojtěch Rut (Vyšehrad), 2.Robert Kukal (Praga), 3.Bernard Bílek (Oáza)
  2.B: 1.Vlastimil Hrobař (Polešovice), 2.Václav Dupač (Union), 3.Čestmír Hamral (Union), 4.Miroslav Gottlieb (Praga)
  3.A: 1.Miroslav Krieger (Praga), 2.Sean Godley (Mahrla), 3.Jiří Dlouhý (Bohnice)
  3.B: 1.Pavel Vaško (Bohemians), 2.Josef Šilhavý (USK), 3.Michal Slovák (Pankrác), ... 5.Jiří Veselý (Praga)
2007   KT: 1.Jiří Gregor (Holdia), 2.Josef Erneker (Bohemians), 3.Miroslav Mašek (Vršovice), ... 8.Pavel Háse (Praga), stává se tak oddílovým přeborníkem pro rok 2007, gratulujeme.
  1.A: 1.Jindřich Novák (Úholičky), 2.Martin Rmoutil (Oáza), 3.Josef Novotný (Vyšehrad), 4.Michal Havelka (Praga)
  2.A: 1.Milan Paulovič (Mahrla), 2.Jan Kučera (ASIX), 3.Zdeňka Šimurdová (Říčany), 4.Petr Daubner (Praga)
  2.B: 1.Milan Papírník (Praga), 2.Martin Doubek (Kladno), 3.Petr Slavík (Praga)
  3.A: 1.Jiří Veselý (Praga), 2.Venuše Souralová (Struhařov), 3.Jiří Křupka (Praga)
  3.B: 1.Robert Radics (Praga), 2.Pavel Strejček (Bohemians), 3.Josef Šilhavý (USK)
2006   KT: 1.Janne Mertanen (Finsko), 2.Akaki Sharashenidze (Gruzie), 3.Bohumil Šimeček (Vršovice), 4.Zdeněk Žáček (Praga), oddílovým přeborníkem pro rok 2006 se tak stal opět Zdeněk Žáček, gratulujeme.
  1.A: 1.Jindřich Novák (Praga), 2.Josef Ťoupal (Praga), 3.Dan Valdauf (Praga)
  2.A: 1.Rostislav Caha (Bohnice), 2.Konstantin Zanikov (Smíchov), 3.Tomáš Strakoš (Praga)
  3.A: 1.Vilém Ries (Smíchov), 2.Josef Šilhavý (USK), 3.Čestmír Hamral (Union), ... 5.Miroslav Gottlieb (Praga)
  3.B: 1.Jan Kučera (ASIX), 2.Jan Mach (Bohemians), 3.Robert Radics (Praga)
  3.C: 1.Jaromír Žurman (Praga), 2.Tomáš Frajt (Praga), 3.Grant Gericke (Mahrla)
2005   KT: 1.Josef Erneker (Bohemians), 2.Zdeněk Žáček (Praga), 3.Oldřich Vedral (Oáza), Oddílovým přeborníkem pro rok 2005 se tak stal opět Zdeněk Žáček, gratulujeme.
  1.A: 1.Pavel Rakouš (DDM P6), 2.Dan Kolář (DA Praha), 3.Milan Bartoň (Praga)
  2.A: 1.Karel Horák ml. (Vyšehrad), 2.Jakub Rezek (Praga), 3.Oldřich Istel (Praga)
  2.B: 1.Radovan Bednařík (Pečky), 2.Miroslav Kylar (Praga), 3.Milan Papírník (Praga)
  3.A: 1.Josef Grydil (Pankrác), 2.Jan Mach (Bohemians), 3.Pavel Vaško (Bohemians)
  3.B: 1.Konstantin Zanikov (Smíchov), 2.Pavel Janoušek (Lokomotiva), 3.František Hašpl (Praga)
  3.C: 1.Jan Kučera (ASIX), 2.Lubomír Jakuš (Mahrla), 3.Petr Slavík (Praga)
2004   KT: 1.Milan Srba (Benešov), 2.Zdeněk Žáček (Praga), 3.Robert Sýkora (Praga), Oddílovým přeborníkem pro rok 2004 se tak stal Zdeněk Žáček, gratulujeme.
  1.A: 1.Pavel Havrlík (Praga), 2.Dan Kolář (DA Praha), 3.Milan Paulovič (Mahrla)
  2.A: 1.Josef Přib (DDM P6), 2.Jakub Vandas (Smíchov), 3.Vladimír Krňák (Č. spořitelna)
  2.B: 1.Vladimír Soběslavský (Praga), 2.Karel Barták (Vyšehrad), 3.Karel Horák st. (Vyšehrad)
  3.A: 1.Jan Bensch (Žacléř), 2.František Hašpl (Praga), 3.Jan Šimurda (Říčany)
  3.B: 1.Vítězslav Růžička (Praga), 2.Petr Slavík (Praga), 3.Václav Staněk (DA Praha)
  3.C: 1.Luboš Hubal (Bohemians), 2.Vladislav Bernard (Praga), 3.Jiří Veselý (Vyšehrad)
  3.D: 1.Jiří Janota (Praga), 2.Jan Zajak (Praga), 3.Jaromír Žurman (Praga)
2003   KT: 1.Jan Soural (Pankrác), 2.Oldřich Vedral (Oáza), 3.Petr Zdeněk (Benešov), ... 5.Alexej Šimeček (Praga), stál se tak oddílovým přeborníkem roku 2003
  1.A: 1.Petr Kůs (Praga), 2.Jiří Pergner (Praga), 3.Jan Kovář (Spořitelna)
  2.A: 1.Dan Kolář (DA), 2.Robert Kukal (Praga), 3.Ladislav Škába (Praga)
  3.A: 1.Ondřej Procházka (Praga), 2.Karel Horák ml. (Vyšehrad), 3.Jakub Vandas (Smíchov)
  3.B: 1.Ondřej Machek (Praga), 2.Tomáš Strakoš (Praga), 3.Pavel Strejček (Cheb)
  3.C: 1.Petr Slavík (Praga), 2.Miroslav Kylar (Union), 3.Vladislav Bernard (Praga)
2002   1.C: 1.Petr Kůs (Praga), 2.Jiří Pergner (Praga), 3.Robert Kameník (Bohemians)
  2.C: 1.Zdeněk Straka (Praga), 2.Jakub Rezek (Praga), 3.Dan Kolář (Dům armády)
  3.C: 1.František Hašpl (Praga), 2.Ladislav Suchý (Kostelec), 3.Pavel Vaško (Bohemians)
  4.C: 1.František Krymlák (Praga), 2.Eduard Bažo (Praga), 3.Petr Levora (Praga)
  5.C: 1.Daniel Ryšlink (Holdia), 2.Josef Novotný (Bohemians), 3.Jiří Janota (Praga)
2001   1.B: 1.Martin Macháček (Makabi), 2.Miloš Gruber (Kralupy), 3.Jiří Pergner (Praga)
  2.B: 1.Robert Kameník (Bohemians), 2.Milan Papírník (Praga), 3.Dan Kolář (Dům armády)
  3.B: 1.František Sobol (Bohemians), 2.Pavel Strejček (Cheb), 3.Jan Hurtečák (Motorlet)
  4.B: 1.Jaromír Žurman (Praga), 2.Slavoj Hála (Praga), 3.Jakub Rezek (Praga)
2000   1.B: 1.Viktor Lysanov (Bohemians), 2.Miroslav Borovský (Praga), 3.Oldřich Břinda (Praga)
  2.B: 1.František Hašpl (Praga), 2.Lubomír Jakuš (Dvorský), 3.Miroslav Eichler (Praga)
1999   1.B: 1.Pavel Háse (Praga), 2.Alexej Šimeček (Praga), 3.Jindřich Novák (Smíchov)
  2.B: 1.Stanislav Lach (Praga), 2.Vladimír Bernard (Praga), 3.Lubomír Jakuš (Dvorský)