Podzimní přebor š.o. Praga (IX.-XII./2019)

(aktualizováno 4.12.2019)
+/-  kontumační výhra/prohra
skupina 1.A (Praga, Po 18:00)
Letos se hraje švýcarským systémem, výsledky hledejte na ChessResults.
skupina 2.A (Praga, Út 18:00), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. PAPÍRNÍK Milan 180505 PRAGA 1699 I.   R 1 1 0 0 1 1 1 1 6.5 27.00 7
2. VÁCHA Martin 010605 PRAGA 1564 III. R   R 1 R R R R 1 1 6.0 25.25 3
3. VILÍM Petr 110505 Bohemians 1685 II. 0 R   R 1 1 1 1 0   6.0 23.75 5
4. ŠKÁBA Ladislav 220505 PRAGA 1647 II. 0 0 R   0 1 1 1 1 1 5.5 19.00 4
5. BENDA Jiří 290405 PRAGA 1657 II. 1 R 0 1   0 1 0 1 R 5.0 23.00 6
6. JAKUŠ Lubomír 220405 Mahrla 1510 II. 1 R 0 0 1   0 0 0 1 3.5 17.50 1
7. MÁCA Kamil 290505 PRAGA 1641 III. 0 R 0 0 0 1   1 R R 3.5 12.50 8
8. SVOBODA Zdeněk 290405 Loko Praha 1631 II. 0 R 0 0 1 1 0   R 0 3.0 13.00 9
9. AKERMAN Jan 070505 PRAGA 1594 II. 0 0 1 0 0 1 R R   0 3.0 12.75 10
10. HRODĚJ Karel 070505 Smíchov 1666 I. 0 0 0 0 R 0 R 1 1   3.0 10.25 2
skupina 2.B (Bohemians, Čt 17:45), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB los
1. ŠILHAVÝ Josef 160405 USK 1444 II.   1 R R 1 1 1 1 1 1 8.0 30.50 9
2. WERNER Roman 150505 ŠK DP Praha 1604 II. 0   1 R 1 1 1 1 1 1 7.5 26.50 10
3. VAŠKO Pavel 050505 Bohemians 1511 II. R 0   1 1 1 R 1 1 1 7.0 24.75 5
4. ŠTROSS František 050505 DDM P6 1457 II. R R 0   1 1 0 1 1 1 6.0 20.75 8
5. FILIP Petr 050505 Kobylisy 1283 III. 0 0 0 0   1 1 1 1 1 5.0 11.50 1
6. HUBAL Luboš 170505 Bohemians 1531 III. 0 0 0 0 0   1 1 1 1 4.0 7.50 2
7. KOŠŤÁLEK Otakar 190405 Teplárna 1415 II. 0 0 R 1 0 0   0 1 1 3.5 10.50 7
8. ĎURČAT Josef 210405 Teplárna 1315 II. 0 0 0 0 0 0 1   1 1 3.0 4.50 3
9. VÁVROVÁ Jiřina 080505 ŠK Praha 4 1250 IV. 0 0 0 0 0 0 0 0   1 1.0 0.00 6
10. JAREŠ Jaroslav 060505 Bohemians 1190 III. 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0.0 0.00 4
skupina 2.C (Praga, St 18:00), ChessResults
poř. jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 body SB los
1. JAKUŠ Lubomír 220405 Mahrla 1510 II.   1 0 1 0 1 1 1 1 1 1 1 9.0 43.00 5
2. BĚLONOŽNÍK Tomáš 100605 PRAGA ----- III. 0   R R 1 1 R 1 1 1 1 1 8.5 38.50 6
3. BARTH Vít 130605 Bohemians 1340 III. 1 R   1 1 R 0 1 1 1 0 1 8.0 42.75 4
4. KULHAVÝ Boleslav 120505 PRAGA 1424 II. 0 R 0   0 1 1 R R 1 1 1 6.5 27.75 3
5. HUMHEJ Jan 100605 PRAGA 1394 III. 1 0 0 1   R R 1 0 0 1 1 6.0 29.75 11
6. BÍKL Radek 240505 Radlice 1357 III. 0 0 R 0 R   R R 1 1 1 1 6.0 23.75 1
7. GOTTLIEB Miroslav 120405 PRAGA 1633 I. 0 R 1 0 R R   0 R R 1 1 5.5 25.75 2
8. HÁLA Slavoj 120405 PRAGA 1414 II. 0 0 0 R 0 R 1   R R 1 1 5.0 19.25 9
9. ČESAL Milan 300405 PRAGA 1132 III. 0 0 0 R 1 0 R R   1 R 0 4.0 19.75 8
10. SOUKUPOVÁ Petra 250505 PRAGA 1143 III. 0 0 0 0 1 0 R R 0   1 1 4.0 14.75 10
11. ŠEBEK Jiří 020505 PRAGA 1165 III. 0 0 1 0 0 0 0 0 R 0   1 2.5 11.00 12
12. KLÁN Patrik 260505 PRAGA ----- III. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0   1.0 4.00 7
Zpět na: TJ Praga