Podzimní přebor š.o. Praga (IX.-XII./2019)

(aktualizováno 21.10.2019)
+/-  kontumační výhra/prohra
skupina 1.A (Praga, Po 18:00)
Letos se hraje švýcarským systémem, výsledky hledejte na ChessResults.
skupina 2.A (Praga, Út 18:00), ChessResults
los jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB poř.
1 JAKUŠ Lubomír 220405 Mahrla 1510 II.   . . .           . 0.0 0.00  
2 HRODĚJ Karel 070505 Smíchov 1666 I. .   0           1 . 0.0 0.00  
3 VÁCHA Martin 010605 PRAGA 1564 III. . 1           R R   0.0 0.00  
4 ŠKÁBA Ladislav 220505 PRAGA 1647 II. .           . . .   0.0 0.00  
5 VILÍM Petr 110505 Bohemians 1685 II.           1 0 1 1   0.0 0.00  
6 BENDA Jiří 290405 PRAGA 1657 II.         0   1 .   1 0.0 0.00  
7 PAPÍRNÍK Milan 180505 PRAGA 1699 I.       . 1 0       1 0.0 0.00  
8 MÁCA Kamil 290505 PRAGA 1641 III.     R . 0 .         0.0 0.00  
9 SVOBODA Zdeněk 290405 Loko Praha 1631 II.   0 R . 0           0.0 0.00  
10 AKERMAN Jan 070505 PRAGA 1594 II. . .       0 0       0.0 0.00  
skupina 2.B (Bohemians, Čt 17:45), ChessResults
los jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 body SB poř.
1 FILIP Petr 050505 Kobylisy 1283 III.   1 1 1           0 0.0 0.00  
2 HUBAL Luboš 170505 Bohemians 1531 III. 0   1           0 . 0.0 0.00  
3 ĎURČAT Josef 210405 Teplárna 1315 II. 0 0           0 .   0.0 0.00  
4 JAREŠ Jaroslav 060505 Bohemians 1190 III. 0           0 0 0   0.0 0.00  
5 VAŠKO Pavel 050505 Bohemians 1511 II.           1 R 1 R   0.0 0.00  
6 VÁVROVÁ Jiřina 080505 ŠK Praha 4 1250 IV.         0   0 0   0 0.0 0.00  
7 KOŠŤÁLEK Otakar 190405 Teplárna 1415 II.       1 R 1       0 0.0 0.00  
8 ŠTROSS František 050505 DDM P6 1457 II.     1 1 0 1         0.0 0.00  
9 ŠILHAVÝ Josef 160405 USK 1444 II.   1 . 1 R           0.0 0.00  
10 WERNER Roman 150505 ŠK DP Praha 1604 II. 1 .       1 1       0.0 0.00  
skupina 2.C (Praga, St 18:00), ChessResults
los jméno naroz. oddíl ELO VT 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 body SB poř.
1 BÍKL Radek 240505 Radlice 1357 III.   R . .               1 1.5 2.00 5
2 GOTTLIEB Miroslav 120405 PRAGA 1633 I. R   .               R 1 2.0 3.00 3
3 KULHAVÝ Boleslav 120505 PRAGA 1424 II. . .               . 0   0.0 0.00 11
4 BARTH Vít 130605 Bohemians 1340 III. .               1 1 1   3.0 3.50 1
5 JAKUŠ Lubomír 220405 Mahrla 1510 II.               . 1 . 0   1.0 1.00 8
6 BĚLONOŽNÍK Tomáš 100605 PRAGA ----- III.             1 . 1 .     2.0 2.00 4
7 KLÁN Patrik 260505 PRAGA ----- III.           0   1 0     0 1.0 0.00 9
8 ČESAL Milan 300405 PRAGA 1132 III.         . . 0         . 0.0 0.00 12
9 HÁLA Slavoj 120405 PRAGA 1414 II.       0 0 0 1           1.0 1.00 7
10 SOUKUPOVÁ Petra 250505 PRAGA 1143 III.     . 0 . .             0.0 0.00 10
11 HUMHEJ Jan 100605 PRAGA 1394 III.   R 1 0 1               2.5 2.00 2
12 ŠEBEK Jiří 020505 PRAGA 1165 III. 0 0         1 .         1.0 1.00 6
Zpět na: TJ Praga